Froukje de Both

Alpe d'HuZes 2025

AMOUNT RAISED

3830.00

Waarom ik meedoe aan Alpe d'HuZes

Iedereen die mij een beetje kent weet dat ik niet zo snel mee zal doen aan sportieve evenementen. Ik heb heel veel bewondering voor mensen die dat wel doen, maar het past gewoon niet zo bij me denk ik. En toch doe ik dit keer mee met de Alpe d'Huzes. Waarom? Omdat ik het superbelangrijk vindt dat er veel aandacht is en geld wordt opgehaald voor onderzoek naar kanker. Ik maakte een aantal keer van dichtbij mee hoe slopend de ziekte kan zijn en daarom ben ik supergemotiveerd om met samen met ons team (en alle andere deelnemers uiteraard) zoveel mogelijk geld op te gaan halen voor het KWF. Doe jij (of jouw bedrijf) ook mee? Dankjewel! 

My Achievements

Ik heb me ingeschreven

Foto's toegevoegd

Zelf een eerste donatie gedaan

Vijf donaties ontvangen

Streefbedrag gehaald

Streefbedrag hoger dan 3500 ingevuld

Emails verstuurd

Pagina gedeeld op social

Donateurs bedankt

Thank you to my supporters

50

Fernanda Pessel 16 March 2025

Echt top dat je dit gaat doen. Trots op jou!

50

Hendrickje Van De Ven Producties 16 March 2025

Trots op jou en jouw team 💪👏

40

Eveline 16 March 2025

Trots zijn we op je dat je dit gaat doen lieverd

10

Regina Klein 12 March 2025

10

Jacqueline Dissel 12 March 2025

Heel veel succes Froukje! Fantastisch dat je je hier voor inzet!

30

Pauline De Wilde 12 March 2025

You go girl

26

Dominique Veerkamp Wezenberg 3 March 2025

Veel succes!! 🫶🤗

10

Petra 24 February 2025

Heel veel succes!

250

Harry Van Der Meij 23 February 2025

26

Monique Van Uden 23 February 2025

Zet m op!! 💪🏻

500

G-maxx 21 January 2025

Wij bij G-maxx steunen met trots de strijd tegen kanker en dragen graag bij aan dit geweldige doel. Zet 'm op, Froukje! Iedere bijdrage telt! 💪🚴‍♀️

500

Knijn Bowling BV 18 January 2025

500

Uitvaart Diensten Centrum Delft 16 January 2025

Een ontzettend mooi doel waar we als Uitvaart Diensten Centrum ook achter staan. In ons werk zien we zoveel verdriet maar ook mooie dingen. Heel veel succes!

500

Verhage Hoofddorp B.V. 12 January 2025

Heel veel succes. Jullie kunnen het!

106

Kees De Both 8 January 2025

500

Brasserie De Jutter Purmerend 8 January 2025

500

VISE Logistics B.V. 8 January 2025

Hoi Froukje, , Wat een mooie uitdaging ben je aangegaan om de Alpe d'huZes op te lopen. Niet alleen persoonlijk maar ook nog eens voor een mooi doel wat ons allemaal raakt. Het wordt een mooie maar emotionele tocht omhoog. En geniet extra van de laatste 2km. Die zijn heel speciaal. Veel succes gewenst van VISE! Lieve groet, Victoria en Sebastiaan

10

Romy 3 January 2025

Het is niet veel maar alle kleine beetjes helpen, hoop ik.

My Activity: Wandelen