AMOUNT RAISED
€670.00
Waarom ik meedoe aan Alpe d'HuZes
Ik doe mee aan Alpe d’HuZes omdat ik geloof dat wij samen kunnen werken aan een wereld waarin je niet meer doodgaat aan kanker, wil jij mij steunen?
Vorige editie heeft een uitzaaiing van de kanker bij Glenn de plannen in het water laten vallen. In 2025 gaan we opnieuw een poging ondernemen om deze uitdaging te kunnen afvinken op onze bucket-list.
De berg op!!! Ons verhaal:
Wat denken jullie... Samen De berg op, lijkt jullie dat wel wat? Een beetje onverwacht komt deze vraag binnen bij Ine en Bart. Uiteraard, een goed een avontuur is nooit ver weg voor ons!
25 jaren geleden zaten we samen al eens samen op een berg (al was het meer een veredelde heuvel) te San Gimignano, Italië. Als jonge studenten die het leven net aan het ontdekken waren, mijmerend over wat er belangrijk was in het leven en hoe we dat leven graag zouden ingevuld zien.
Welke leuke dingen we samen al beleefd hadden: korfballen, fuiven, de eerste lieven. Elkaar steunen in de goede, maar ook de mindere dingen: liefdesverdriet, diepzinnige gesprekken over geaardheid, de te verwerken katers als er teveel gedronken was, ... Kortom alles wat bij het prille volwassenschap hoort.
In 2001 hebben we mekaar beloofd om daar ooit eens terug op die berg te gaan zitten. Maar toen kwam het "echte" leven er aan…
Waar dat aanvankelijk over rozen leek te lopen, vonden allemaal onze levenspartners: Ine met haar Joris en 3 dotten van kinderen, Bart met zijn Irith en 2 toffe meisjes en Glenn vond met Ben de liefde van zijn leven, zij namen de pleegzorg van Ben’s nichtje op zich vanaf haar 10 jaar.
Tot enkele jaren geleden: Maart 2020... de dag van de eerste lockdown in Belgie door het Coronavirus, veranderde de wereld. Glenn kreeg, op deze memorabele dag in de geschiedenis, de diagnose, huidkanker in de darmen. Een uiterst zeldzame vorm van kanker. De behandeling werd gestart, het leven werd aangepast. We zijn nu ruim 5 jaar, 3 ziekenhuizen, verschillende oncologen en 6 behandelingen verder, maar de moed werd nooit opgegeven.
Telkens weer kijken we met ontzag naar de positieve ingesteldheid van Glenn en Ben en de bewondering voor hun volharding is groot.
We hebben mekaar leren kennen door het sporten en we houden er allemaal van. Glenn houdt ook van sporten… Maar het lukt hem niet meer. Kanker is iets naars: we hebben jaren samen gesport en samen sportieve avonturen beleefd en nu is dat plots te moeilijk geworden.
We hadden ons neergelegd bij de situatie en andere doelen gezocht in het leven om onze vriendschap te behouden: zo is Glenn nu oa trotse peter van Ine’s oudste zoon. En het leven kabbelde verder....
Tot we in november 2023 in contact kwamen met Alpe d’HuZes:
Door persoonlijke confrontatie (een harde realiteit) willen we ons engageren voor deze organisatie. Geld inzamelen voor verder onderzoek naar kanker. Maar van even groot belang is, om nog een keer die sportieve grenzen samen verleggen. Wat is er nu mooier om dit te kunnen doen met de vrienden die je zo nauw aan het hart liggen. Te kunnen genieten, toe te leven naar die ene sportieve dag waarop het gaat gebeuren.
Samen willen Ine en Bart er voor zorgen dat Glenn de finish bereikt!
En daar hebben we jullie hulp voor nodig, want Glenn heeft, zoals vele anderen, meer onderzoek nodig naar nieuwe geneesmiddelen .
Wij hebben er ongelooflijk veel zin in en we hopen dat we met jullie hulp van dit evenement 1 groot onvergetelijk avontuur kunnen maken.
Alvast een heel dikke merci!
Glenn, Ine en Bart
My Achievements

Ik heb me ingeschreven

Foto's toegevoegd

Zelf een eerste donatie gedaan

Vijf donaties ontvangen

Streefbedrag gehaald

Streefbedrag hoger dan 3500 ingevuld

Emails verstuurd

Pagina gedeeld op social

Donateurs bedankt
Thank you to my supporters

€100
Sonja Meyen 4 February 2025

€50
Sofie Bischops 4 February 2025

€500
Buckeye Consulting BV 3 February 2025
Our Team Members

2Climb2raise 1

Frank van den Bosch (C)
€26.00

Arjan Thomassen
€271.00

Bart Stes
€106.00

Glenn Waterschoot
€670.00

Ine Wuyts
€566.00

Nathasha Rijsdijk
€275.50

Mirjam Oechies
€1,072.00

Erwin van Huissteden
€324.00

Mariëtte Timmermans
€278.00

Ik hoop dat het dit jaar lukt wij staan in ieder geval naast je om te supporteren" yes you can"lieve groeten,sonja en ronny