AMOUNT RAISED
€1403.50
Waarom ik meedoe aan Alpe d'HuZes
Fietsen is al jarenlang een van mijn grootste hobby’s. Dit jaar wil ik fietsen gebruiken om iets veel groters te bereiken. Daarom heb ik besloten om deel te nemen aan de Alpe du'HuZeS, een van de zwaarste en mooiste fietsevenementen.
Wat deze tocht voor mij nog specialer maakt, is dat ik niet alleen mijn eigen grenzen wil verleggen, maar ook een verschil wil maken in de strijd tegen kanker. Door mee te doen aan de Alpe du'HuZeS wil ik geld ophalen voor KWF Kankerbestrijding, een organisatie die zich inzet voor onderzoek, zorg en preventie van kanker. Kanker heeft in mijn leven al een aantal keer de nodige sporen achtergelaten. Familieleden en vrienden hebben deze strijd gevoerd, en ik heb van dichtbij gezien hoe ingrijpend deze ziekte kan zijn. Het is daarom voor mij vanzelfsprekend om mijn liefde voor fietsen te combineren met het steunen van dit belangrijke doel.
De Alpe du'HuZes is geen gemakkelijke uitdaging. Het is een fysiek zware tocht met een steile beklimming die veel van mijn lichaam en geest zullen vragen. Maar ik weet dat de pijn en de vermoeidheid die ik voel tijdens het fietsen in niets opwegen tegen de dagelijkse strijd die mensen met kanker doormaken. Dat besef geeft me de motivatie om door te zetten, zelfs wanneer het zwaar wordt.
Mijn doel is niet alleen de top van de Alpe du'HuZes te bereiken, maar vooral om zoveel mogelijk geld op te halen voor KWF. Elke bijdrage, hoe klein ook, helpt bij het mogelijk maken van belangrijk onderzoek en het bieden van steun aan mensen die kanker bestrijden. Jij kunt mijn avontuur en de strijd tegen kanker ondersteunen door een donatie te doen. Samen kunnen we ervoor zorgen dat er meer overwinningen geboekt worden in de strijd tegen deze ziekte.
Ik kijk ernaar uit om mijn liefde voor fietsen te combineren met het realiseren van een belangrijke verandering. Met jouw steun kunnen we samen een verschil maken en de wereld een stukje beter maken voor iedereen die door kanker wordt geraakt. Bedankt voor je steun, ik zet alles op alles tijdens de Alpe du'HuZeS – niet alleen voor mezelf, maar voor iedereen die het nodig heeft.
My Achievements
Ik heb me ingeschreven
Foto's toegevoegd
Zelf een eerste donatie gedaan
Vijf donaties ontvangen
Streefbedrag gehaald
Streefbedrag hoger dan 3500 ingevuld
Emails verstuurd
Pagina gedeeld op social
Donateurs bedankt
Thank you to my supporters
€25
Opnaardetop
1 February 2025
€100
Mario Toes
14 January 2025
Heel veel succes Jan met deze mooie uitdaging. Zet hem op!
€50
Daams Judith
10 January 2025
€923.50
Jan Luiten
21 December 2024
€20
Marit
8 December 2024
Veel succes!
€45
Kromme Warren Opbrengst
2 December 2024
Opbrengst ronde 1 || kromme warren
€20
Auke En Feikje De Haan
2 December 2024
Veel succes!
€30
Han Erkens
28 November 2024
Succes buurman!
€50
Joke Jansma
27 November 2024
Heel veel succes!
Jan, zet 'm op! Extra opbrengst kazen 😉