AMOUNT RAISED
€1020.00
Waarom ik meedoe aan Alpe d'HuZes
In juni 2025 hoop ik samen met mijn gezin en een groep mooie, lieve mensen naar Frankrijk te gaan, naar de Alpe d'Huez om de berg te bedwingen en zoveel mogelijk geld in te verzamelen voor onderzoek naar kanker.My Achievements

Ik heb me ingeschreven

Foto's toegevoegd

Zelf een eerste donatie gedaan

Vijf donaties ontvangen

Streefbedrag gehaald

Streefbedrag hoger dan 3500 ingevuld

Emails verstuurd

Pagina gedeeld op social

Donateurs bedankt
My Updates

De training is begonnen 💪🏻
Wednesday 26th Mar Hallo allemaal! Laat me jullie even meenemen in de heerlijke voorbereidingen die ik samen met mijn kids doe voor de Alpe d’Huzes. We zijn al een paar weken bezig met ons 'serieuze' trainingsschema, wat in feite betekent: zoveel mogelijk lachen en af en toe een beetje fietsen!Samen met mijn zoon Levi heb ik de eerste ronde gefietst. Het zonnetje scheen, de vogels zongen, en ik dacht: “Wat kan er misgaan?” Nou, Levi vond de hellingen vooral een groot feest. Hij had zijn voeten op het stuur en leek meer op een stuntman dan op een fietser. Ik dacht even dat hij de Tour de France aan het winnen was, maar het was meer een Tour de stuntel'.
En dan de tussenstop bij de kiosk! Oh, wat een genot! Zeker toen we ontdekten dat ze daar van die smerige zure snoepspray verkopen. Ik bedoel, wie heeft dat ooit uitgevonden? Levi vond het geweldig, maar ik denk dat zijn gezicht meer zei dan duizend woorden. Het was alsof hij een citroen had gebeten en tegelijkertijd een karaoke-nummer aan het zingen was!
Na ons 'verrukkelijke' rondje vroeg ik met een blije glimlach hoe Levi het vond. Zijn antwoord? “Om eerlijk te zijn VRESELIJK!” Nou, dat was een oprechte feedback! Trainen is altijd minder leuk dan de wedstrijd, maar hé, we gaan vol goede moed door! Want wie weet, misschien worden we wel de eerste moeder-zoon duo die de Alpe d’Huzes fietst met een snoepspray in de hand! Share
My activity tracking
943
kms
Thank you to my supporters

€10
Corien Henniphof 7 January 2025

€500
Wim Buter 2 January 2025
Sponsoring Zalk je vermaken?!

€75
Marlies Buter-Klein 27 December 2024

€100
Blom Auto 17 December 2024

€75
Marlies Buter-Klein 26 October 2024

€26
Mariska Veehof 19 October 2024
Succes!

€10
Manon Plette 17 October 2024
Alvast heel veel succes topper!

€26
Marrie 15 October 2024
Veel succes

€26
Dik 15 October 2024
Veel succes
Our Team Members

Zalk naar de Alpe 2

Gert Jan Klein
€374.50

Maarten Schutselaars (C)
€1,273.00

Marlies Buter-Klein
€1,020.00

Tess Buter
€1,003.45

Levi Buter
€1,081.25

Marieke Klein-Kanis
€1,340.50

Amber Klein
€1,981.30

Mark Klein
€637.80

Marry de Leeuw
€3,512.00

Hey Marliesje, heel veel succes met de voorbereidingen en straks de dag zelf!💪🥰